Aktualności WYJŚCIE NA LODOWISKO 02.01.2024 Klasy IV – VIII udały się na Toropol i spędziły wspólne chwile jeżdżąc na łyżwach. Było wesoło i aktywnie, małe upadki, szybkie powstania i do przodu przed siebie 🙂 Poprzedni WIGILIA SZKOLNA Nowszy PROGRAM ,,MIASTO PRZYJAZNE DZIECIOM" Może Ci się spodobać Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej 13 października 2022 PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ 31 marca 2026 Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa 6 czerwca 2021