KADRA

Dyrektor szkoły – mgr Liliana Szmigielska

Sekretarz szkoły – mgr Barbara Budzisz-Ciepichał

 

Język polski:
  • mgr Joanna Janeczek
  • mgr Agnieszka Morawska
Język angielski:
  • mgr Marta Rola – Szczygieł
Język niemiecki:
  • mgr Agnieszka Glensk
Muzyka:
  • mgr Jadwiga Sokołowska
Plastyka:
  • mgr Dorota Szelewska
Historia:
  • mgr Liliana Szmigielska
  • mgr Piotr Szafors
Wiedza o społeczeństwie:
  • mgr Marzena Jastrząb – Poloczek
Przyroda:
  • mgr Agnieszka Wierzbicka
Geografia:
  • mgr Kinga Markowska
Biologia:
  • mgr Kinga Markowska
  • mgr Barbara Tomaszczak
Chemia:
  • mgr Barbara Tomaszczak
Fizyka:
  • mgr Monika Mordarska – Siwińska
Matematyka:
  • mgr Monika Mordarska – Siwińska
  • mgr Barbara Tomaszczak
Informatyka:
  • mgr Grzegorz Radlak
  • mgr Mariusz Jakubowski
Technika:
  • mgr Dorota Szelewska
Wychowanie fizyczne:
  • mgr Grzegorz Radlak
Religia:
  • mgr Natalia Żurek kl. 1-3
  • ks. Damian Cholewa kl. 4-8
Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • mgr Stanisław Gaweł
Doradztwo zawodowe:
  • mgr
Wychowanie do życia w rodzinie:
  • mgr Beata Andrzejewska – Kucaj
Edukacja wczesnoszkolna:
  • mgr Beata Andrzejewska – Kucaj
  • mgr Agnieszka Głaszczak
  • mgr Aleksandra Lewecka – Latosińska
Świetlica:
  • mgr Agnieszka Glensk
  • mgr Agnieszka Morawska
  • mgr Liliana Patrzyk
  • mgr Ewa Balas
  • mgr Jadwiga Sokołowska
Psycholog:
  • mgr Martyna Kuźnicka
Pedagog:
  • mgr Anna Szurdak – Kędzior
  • mgr Anna Zawisza
Logopeda:
  • mgr Anna Szurdak – Kędzior
Biblioteka:
  • mgr Anna Ledwolorz
Nauczyciele wspomagający:
  • mgr Kinga Markowska – Pencko
  • mgr Jadwiga Sokołowska
  • mgr Marzena Jastrząb – Poloczek
  • mgr Bożena Laskowska
Wychowawcy:
  • Klasa I – mgr Aleksandra Lewecka – Latosińska
  • Klasa II – mgr Beata Andrzejewska – Kucaj
  • Klasa III – mgr Agnieszka Głaszczak
  • Klasa IV – mgr Barbara Tomaszczak
  • Klasa V –  mgr Monika Mordarska – Siwińska
  • Klasa VI -mgr Joanna Janeczek
  • Klasa VII – mgr Grzegorz Radlak
  • Klasa VIII -mgr Marta Rola – Szczygieł