SP 7

Klasa 5 na Wieży Piastowskiej

Klasa 5 wybrała się na zwiedzanie Wieży Piastowskiej w Opolu. Uczniowie mieli okazję poznać historię tego wyjątkowego zabytku i podziwiać piękne widoki z wieży. Następnie, korzystając ze słonecznej pogody, wszyscy wzięli udział w integracyjnym pikniku. Był to czas wspólnych rozmów i budowania klasowych relacji. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń.

Skip to content