25 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, podczas apelu przedstawiciele klasy VIII przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. Klasa VII oficjalnie pożegnała klasę VIII. Po apelu w sadzie czekała niespodzianka na wszystkich uczniów. Odwiedzili nas pracownicy GDDKiA w Opolu z ciekawymi warsztatami oraz konkurencjami z nagrodami. Był też dmuchaniec Urzędu Miasta Opola – taki dzień, to już prawie wakacje