Klasa 5 na Wieży Piastowskiej
Klasa 5 wybrała się na zwiedzanie Wieży Piastowskiej w Opolu. Uczniowie mieli okazję poznać historię tego wyjątkowego zabytku i podziwiać piękne widoki z wieży. Następnie, korzystając ze słonecznej pogody, wszyscy wzięli udział w integracyjnym pikniku. Był to czas wspólnych rozmów i budowania klasowych relacji. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń.

Poprzedni
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Może Ci się spodobać
ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W PSP 7
19 grudnia 2024
Wymiana młodzieży polsko – niemieckiej z uczniami szkoły w Cottbus- spotkanie w Blossin 16-21.11.25
19 listopada 2025