Diecezjalny konkurs ŻAK
Na zakończenie roku szkolnego jeszcze jeden piękny akcent. Nasz uczeń, Wiktor Kain, wraz z katechetą, księdzem Damianem Cholewą, odebrał nagrodę za zajęcie 12. miejsca w diecezjalnym konkursie ŻAK. W tej wyjątkowej chwili towarzyszyła im również mama Wiktora.
Serdecznie gratulujemy Wiktorowi osiągniętego sukcesu i życzymy mu wielu kolejnych powodów do dumy, wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów oraz następnych wspaniałych osiągnięć.

Poprzedni
Warsztaty edukacyjno-kulinarne
Nowszy
Klasa IV we Wrocławiu
Może Ci się spodobać
PISANKA 2025
3 kwietnia 2025
KOLĘDOWANIE Z PIĄTKĄ
19 grudnia 2024