BEZPIECZNE WAKACJE
23 czerwca w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami policji
W czasie spotkania przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie spędzić wakacje
Przede wszystkim jak bezpiecznie zachować się nad wodą i w górach. Wytłumaczyli nam również jak postępować z obcymi, poprawnie przechodzić przez jezdnie i co zrobić w sytuacji jak np. się zgubimy. Z taką wiedzą ruszamy na wakacje
Życzymy bezpieczeństwa!!

Poprzedni
Klasa IV we Wrocławiu
Nowszy
PIKNIK KLASY IV
Może Ci się spodobać
Świąteczny wieczór filmowy – zapraszamy naszych uczniów
10 grudnia 2023
Nagroda Prezydenta Opola
21 października 2024