SP 7 PIKNIK KLASY IV Aby umilić sobie czas do wakacji, korzystając w pięknej pogody, klasa IV zorganizowała sobie piknik w sadzie. Były pyszne przekąski, owoce w czekoladzie i lody Poprzedni BEZPIECZNE WAKACJE Nowszy Olimpiada Sportowa programu "Aktywny uczeń" Może Ci się spodobać LIST PREZYDENTA MIASTA OPOLE DLA UCZNIÓW KLASY VIII 19 maja 2022 PRZYJDŹ, ZOBACZ DOŁĄCZ! 2 marca 2022 APEL – KONSTYTUCJA 3 MAJA 13 maja 2022