Klasa IV we Wrocławiu
15 czerwca kl.4 wraz z wychowawcą p. Agnieszką Glensk oraz p. Agnieszką Morawską wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Podróż odbyli pociągiem, a po dotarciu na miejsce udali się na interaktywną wystawę do „Kosmoparku”. Tam po ciekawej lekcji o kosmosie mogli samodzielnie poeksperymentować – była to świetna zabawa. Następnie, po posiłku, udali się na zwiedzanie okolic rynku wrocławskiego i poszukiwali krasnali wraz z przewodnikiem – Krasnalem Nieskromnisiem. Na koniec znalazł się czas, aby zakupić pamiątki i już trzeba było wracać. Ten dzień upłynął zdecydowanie za szybko![]()

Poprzedni
Diecezjalny konkurs ŻAK
Nowszy
BEZPIECZNE WAKACJE
Może Ci się spodobać
Warsztaty w RZPWE
19 stycznia 2022DZIEŃ WESOŁEJ EMOTKI – DZIECI PRACOWAŁY NAD UŚMIECHEM
9 lutego 2023