SP 7

BEZPIECZNE WAKACJE

23 czerwca w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami policji🚓 W czasie spotkania przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie spędzić wakacje🏝 Przede wszystkim jak bezpiecznie zachować się nad wodą i w górach. Wytłumaczyli nam również jak postępować z obcymi, poprawnie przechodzić przez jezdnie i co zrobić w sytuacji jak np. się zgubimy. Z taką wiedzą ruszamy na wakacje😄  Życzymy bezpieczeństwa!!

Skip to content