BEZPIECZNE WAKACJE
23 czerwca w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami policji
W czasie spotkania przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie spędzić wakacje
Przede wszystkim jak bezpiecznie zachować się nad wodą i w górach. Wytłumaczyli nam również jak postępować z obcymi, poprawnie przechodzić przez jezdnie i co zrobić w sytuacji jak np. się zgubimy. Z taką wiedzą ruszamy na wakacje
Życzymy bezpieczeństwa!!

Poprzedni
Klasa IV we Wrocławiu
Nowszy
PIKNIK KLASY IV
Może Ci się spodobać
EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO
5 października 2022
kl. 6, kl. 4 – matematycznie -skalujemy, ważymy
8 grudnia 2022