SP 7

PIKNIK KLASY IV

Aby umilić sobie czas do wakacji, korzystając w pięknej pogody, klasa IV zorganizowała sobie piknik w sadzie. Były pyszne przekąski, owoce w czekoladzie i lody 🙂🍓🍦

Skip to content