SP 7 PIKNIK KLASY IV Aby umilić sobie czas do wakacji, korzystając w pięknej pogody, klasa IV zorganizowała sobie piknik w sadzie. Były pyszne przekąski, owoce w czekoladzie i lody Poprzedni BEZPIECZNE WAKACJE Nowszy Olimpiada Sportowa programu "Aktywny uczeń" Może Ci się spodobać DJ CYREK 9 czerwca 2024 Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 21 czerwca 2023 WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W PSP 7 15 września 2022